قوانین و مقررات

قوانین و مقررات رزرو نوبت مطب دکتر لطف اله خادم

با سلام خدمت کاربران گرامی
بمنظور ارتقاء رضایتمندی، کاهش اتلاف وقت و تکریم ارباب رجوع سیستم رزرو نوبت دهی آنلاین را فراهم کردیم و از اینکه سیستم نوبت گیری آنلاین را برای رزرو نوبت خود انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم .

استفاده از سیستم رزرو نوبت مطب دکتر خادم ، پرداخت برخط و سایر خدمات ارائه شده بوسیله سامانه نوبت دهی آنلاین؛ به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد. بنابراین، جهت استفاده بهینه و آگاهانه از خدمات سامانه ، لطفاً مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.


* نوبت دهی برای یک روز آینده بجز روزهای تعطیل فعال می باشد.
* نوبت گیری از ساعت 12 شب برای روز آینده امکان پذیر می باشد.
* در ثبت شماره تماس و ایمیل خود دقت کنید ، چرا که اطلاعات رزرو نوبت شما از این طریق به شما اطلاع داده می شود.
* در انتخاب تاریخ و ساعت دقت فرمایید، زیرا پس از پرداخت وجه امکان لغو نوبت رزرو شده وجود ندارد.
* خواهشمند است جهت تسهیل پذیرش زمان مراجعه حضوری، اطلاعات خواسته شده در هر مرحله از رزرو نوبت را با دقت وارد نمایید.
* نوبت دریافت شده، پس از واریز وجه قطعی می گردد .
* تایید نویت ثبت شده شما با ارسال پیامک و ایمیل نهایی میشود. در صورتی که یکی از این دو پیام برای شما ارسال نشده است یعنی نوبت شما بدرستی ثبت نشده است.
* ساعت رزرو شده تقریبی می باشد و مراجعه کنندگان اورژانسی و افرادی که عمل جراحی شده اند در اولویت هستند.
— در صورت امکان از ثبت نوبت و مبلغ پرداخت اسکرین شات (عکس) داشته باشید.
-**- بعد از پرداخت نهایی ، منتظر باشید تا درگاه پرداخت بصورت خودکار به سایت دکتر خادم برگشت شود تا نوبت شما بدرستی ثبت شود.


۱-قوانین عمومی

تمامی اصول و رویه های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است. در مقابل، کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود هستند. چنانچه در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات سامانه ، تغییراتی در آینده ایجاد شود، تمامی این تغییرات در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شوند و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۱- حتی الامکان تمامی موارد خواسته شده را پر نمایید.
۲- دریافت نوبت صرفا برای روز و یا روزهای آینده می باشد.
۳- به ازای دریافت نوبت از پزشک ، تا روز بعد از تاریخ نوبت مجاز به دریافت نوبت بیشتر نخواهید بود.( هر روز یک نوبت برای هر نفر)
۴-بعد از پرداخت وجه مبلغ ویزیت و کارمزد از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ، به صفحه نمایش نوبت اخذ شده هدایت می شوید ، اطلاعات آن را میتوانید چاپ نمایید و یا یاداشت نمایید که در هنگام حضور در مطب آن را به مسئول پذیرش بیمار ارائه دهید.
۵- چناچه نوبت را اخذ نمودید نوبت شما قطعی میباشد ، منوط به دریافت پیامک و ایمیل (نوبت اخذ شده توسط شما محفوظ میباشد.)

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

ثبت نوبت شما به ایمیلی که در موقع رزرو نوبت ثبت نموده اید قابل مشاهده و رهگیری است. مشاهده سابقه نوبت های اخذ شده پیگیری مهیا می باشد. و میتوانید نوبت های خود را مدیریت نمایید

۲قوانین ثبت نوبت

 • متقاضیان محترم می‌توانند با تکمیل فرم رزرو نوبت ، نوبت خود را دریافت نمایند.
 • واگذاری نوبت به شخص دیگر، امکان‌پذیر نیست.
 •  هر کاربر در هر روز فقط یک نوبت فعال می تواند ثبت کند.
 • در صورت تمایل به لغو نوبت دریافت شده، امکان ثبت نوبت دیگر، فقط برای همان فرد مقدور است و فقط با تماس با پشتیبان سایت امکان پذیر است.
 • با توجه به شرایط مطب و وضعیت اورژانسی موجود برای بیماران خاص، علی رغم تلاش های همکاران ما جهت تنظیم وقت مشخص، پیشنهاد می شود حداقل ۱۰ دقیقه قبل از نوبت خود در مطب حضور داشته باشید.
 • ساعت نوبت ثبت شده برای شما ، ساعت ویزیت شما نیست و ساعت حضور شما در مطب میباشد.
 • با توجه به شرایط خاص پزشک و مطب، احتمال لغو شدن نوبت به دلایل خاص پزشک وجود دارد . در صورتی که تعطیلی از سمت مطب باشد با تعطیل شدن و لغو نوبت،  تمام مبلغ قابل استرداد می باشد.
 • در صورت بروز هر گونه مشکلی در ثبت نوبت و یا لغو آن ، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و از مراجعه و پیگیری موارد مذکور از مطب خودداری فرمایید.
 • بعد از ثبت نوبت حتما از پرداخت اسکرین شات و کدهای پرداخت را یادداشت نمایید . کد رهگیری مذکور متفاوت از کد ارجاعی است که بانک به شما ارائه می دهد.
 •  توجه فرمایید رزرو نوبت و رفتن به مرحله بعد ثبت نهایی نوبت نمی باشد و شما حتما باید نوبت را رزرو و تایید نهایی کنید که در این صورت اطلاعات کامل نوبت برای شما از طریق ایمیل یا پیامک و همچنین در صفحه نمایش داده می شود. در صورت بروز هر مشکل و سوال حتما با پشتیبانی تماس بگیرید.
 • بعد از نهایی شدن پرداخت ، عجله نکنید و منتظر باشید تا صفحه پرداخت به سمت سایت دکتر خادم هدایت شود تا مشکلی برای رزرو نوبت پیش نیاید.

۳- قوانین لغو نوبت ( بدلیل ثبت نوبت رایگان غیر فعال شده)

با آرزوی سلامتی برای شما